top of page
Funkční medicína Nataša Dekanová IHP
Funkční medicína Nataša Dekanová IHP
  • Facebook
  • YouTube
  • Instagram

Nataša Dekanová

Integrative health practitoner

Integrativní medicína je symbiózou starobylých vědomostí o umění žít, zakotvených v ájurvédě a tradiční čínské medicíně, a moderní vědy. Je spojením znalostí síly léčivých bylin a potravin s nejnovějšími poznatky o fungování mechanismu těla a moderními laboratorními testy v oblasti funkční medicíny.

Moje vlastní cesta k uzdravení mě přivedla k integrativnímu přístupu ke zdraví a k dalšímu vzdělávání v tomto směru. Díky tomu dnes vytvářím pro každého klienta individuální plán dle jeho specifických přání, potřeb, životních okolností a možností.

Klidná mysl
Dostatek energie
Optimální hmotnost

Services
Co pro Vás mohu udělat? 
 

Jsem tady, abych Vám byla oporou na odvážné cestě k ideální hmotnosti, zdraví, vitalitě a psychické pohodě. Je mi ctí být Vaším partnerem a pomoci Vám vyznat se v záplavě různých doporučení a diet, které si často protiřečí, a potravinových doplňků, které jsou bez znalosti širších souvislostí často zbytečné a nefunkční. Specializuju se především na poruchy trávení (SIBO, IBS, IBD, HIT, GERD atd.), psychické potíže a únavový syndrom, protože rovnováha mikrobiomu má zásadní vliv na většinu chronických „neléčitelných“ fyzických a psychických nemocí a stavů.


Pracuju na bázi nejnovějších možností v oblasti laboratorního testování mikrobiomu a patogenů (candida, plísně, parazity, přemnožení patogenních bakteriálních kolonií a virů), deficitů živin, toxicity těžkých kovů, hormonů a neurotransmiterů či citlivosti na potraviny.


Používám klinicky ověřené dietní doporučení dle individuální diagnostiky (fyziologického profilu, životních podmínek a okolností, aktuálních i potenciálních nemocí).


Tělu pomáhám bylinkami z panenské přírody, vlastnoručně sbíranými v horách rumunského Banátu, ájurvédskými bylinkami z Indie, pečlivě vybranými doplňky stravy (správnými druhy vitamínů, minerálů, aminokyselin apod.) s důrazem na nejlepší možnou biodostupnost (tj. aby je tělo bylo schopné zpracovat) a probiotiky na míru dle diagnózy klienta. Zároveň poskytuju praktické informace pro dennodenní použití, které klientovi pomohou lépe zvládat jeho nepříznivý stav.

„Naše tělo náš učí, že zdraví se nachází v rovnováze a harmonii, ne v konfliktu a boji.“

nespavost

migrény

alergie

astma

ekzémy, psoriáza

poruchy trávení

úzkost

chronická únava

záněty

bolesti svalů a kloubů

nadváha

hormonální nerovnováha

autoimunita

deprese

panické ataky

diabetes

HIT, SIBO, IBS, IBD

nedostatek energie

poruchy příjmu potravy

Nerovnováha se projevuje různě a někdy si těchto projevů ani nejme vědomi. Jestli jste 100% fit nebo tělo začíná strádat se dozvíte v dotazníku o zatížení organismu, který naleznete zdarma ke stažení zde: 

Programy & Služby

Odborné poradenství - SIBO, HIT, IBS, IBD, úzkost, deprese, únava, autoimunitní onemocnění

Individuální konzultace

Vstupní 90 min

Následujúcí 60 min

Komplexní analýza

Detailní plán

Týdenní podpora

3 měsíční balíček​​

Laboratorní testy - mikrobiom, candida, úzkost, deprese, únava, potravinové intolerance

 Laboratorní testy

Test organických kyselin 

Podrobný test stolice

Test hormonů a úrovně stresu

Test minerálů a těžkých kovů

Test Omega 3/6

Test potravinové senzitivity

úzkost, deprese, únava, nespavost, strach

Terapie klidem

Pomoc pri pocitech úzkosti, smutku, frustrace, deprese, strachu či osamělosti. 

Terapie pomáhá s nalezením klidu a důvěry a je nedílnou součástí našich setkání.

Funkční medicína Nataša Dekanová IHP

Romana, Duchcov

Paní Natašce jsem moc vděčná za všechny cenné informace, za energii a čas, které vynaložila na můj individuální plán. Tím mě nakopla a dala mi impuls, začít žít trochu jinak.  Rozhodně cítím a vidím změnu. Zhubla jsem cca 5kg za měsíc, začala jsem jíst věci, které pro mě byly dosud tabu, přitom zdravá, vynikající jídla! A opravdu se to odráží i na psychickém stavu a nemívám nesnesitelné návaly únavy, kterými jsem trpěla dlouhé roky. Taky oceňuji, že když je něco v té stravě pro mě nepřijatelné, probereme to a Nataška vymyslí jiné řešení . Za mě velice profesionální přístup a milé jednání. Děkuji a těším se na další spolupráci.

Co říkají klienti...

Alenka, Ústí nad Labem

Rady od Natašky mi velice pomohli už několikrát. Když jsem byla po chemoterapii, pomohla mi očistou organismu, regenerací a poradila mi stravu, která mi pomáhá předcházet návratu nemoci. Pak jsem po operacích kyčlí měla záněty v těle, zlé trávení a strašnou únavu. Po úpravě stravování a doporučených doplňcích se všechno zázračně dalo do pořádku, zhubla jsem a cítím se výborně. Dokoce jsem se jako důchodkyně rozhodla vrátit do práce. Nataška je moc hodná, pečlivá a ve svém oboru se rozhodně vyzná. Spolupráci s ní doporučuji.

Funkční medicína Nataša Dekanová IHP

Janka, Rakúsko

Poznanie Natašky ako človeka bolo pre mňa krásna skúsenosť. Jej jemnosť, láskavosť, pokora, múdrosť a zároveň ženská sila, tvrdosť a odhodlanosť spolu vytvarajú  bytosť, ktorej som od začiatku verila a zdieľala s ňou moje zdravotné obtiaže i najhlbšie pocity. Dala mi nielen praktické rady, ktoré som mohla zaradiť do môjho života a stravovania, ale dokáže vytvoriť akési vnútorné spojenie a nasmerovať k skutočným vnútorným príčinám. Už pol roka praktikujem jej rady a stali sa mojou súčasťou. Priblížila mi svet ayurvédy na mieru pre mňa, kde som ako začiatočník bola úplne stratená. Všetko čo robí, robí srdcom a s láskou. Som rada, že som našla cestu práve k nej.

Contact
Funkční medicína Nataša Dekanová IHP

Napište mi

  Jsem zde

  • abych Vám naslouchala a porozuměla okolnostem, které Vás dovedly do stavu nerovnováhy či nemoci. 

  • abych jako nezaujatý pozorovatel nabídla odborný celostní pohled na možné příčiny Vašich potíží. 

  • abych stála po Vašem boku a pomohla Vám porozumět Vašemu tělu a jeho skutečným potřebám.

  • abych Vám znovu ukázala směr, když přijdou chvíle zmatení, nejistoty, slabosti či strachu

  • abych Vám byla oporou na Vaší cestě zpátky k fyzické a duševní rovnováze čili ke zdraví.

 
 
 

Ravensca 5

327 374 Judet Caras-Severin

Romania

email: natasa.dekanova@quickmed.cz

tel. CZ: +420 603 380 812
tel.  RO: +40 760 851 733

Děkuji za zprávu! Ozvu se Vám co nejdříve.

bottom of page