top of page
Funkční medicína Nataša Dekanová IHP
Funkční medicína Nataša Dekanová IHP
  • Facebook
  • YouTube
  • Instagram

Nataša Dekanová

Integrative health practitoner

Integrativní medicína je symbiózou starobylých vědomostí o umění žít, zakotvených v ájurvédě a tradiční čínské medicíně, a moderní vědy. Je spojením znalostí síly léčivých bylin a potravin s nejnovějšími poznatky o fungování mechanismu těla a moderními laboratorními testy v oblasti funkční medicíny.

Moje vlastní cesta k uzdravení mě přivedla k integrativnímu přístupu ke zdraví a k dalšímu vzdělávání v tomto směru. Díky tomu dnes vytvářím pro každého klienta individuální plán dle jeho specifických přání, potřeb, životních okolností a možností.

Klidná mysl
Dostatek energie
Optimální hmotnost

Services
Co pro Vás mohu udělat? 
 
Funkční medicína hubnutí, SIBO, IBS, IBD, HIT
Funkční medicína úzkost, deprese, únava, nespavost
Funkční medicína laboratoní testy
Zdravá strava
Bylinky

Jsem tady, abych Vám byla oporou na odvážné cestě k ideální hmotnosti, zdraví, vitalitě a psychické pohodě. Je mi ctí být Vaším partnerem a pomoci Vám vyznat se v záplavě různých doporučení a diet, které si často protiřečí, a potravinových doplňků, které jsou bez znalosti širších souvislostí často zbytečné a nefunkční. Specializuju se především na poruchy trávení (SIBO, IBS, IBD, HIT, GERD atd.), psychické potíže a únavový syndrom, protože rovnováha mikrobiomu má zásadní vliv na většinu chronických „neléčitelných“ fyzických a psychických nemocí a stavů.


Pracuju na bázi nejnovějších možností v oblasti laboratorního testování mikrobiomu a patogenů (candida, plísně, parazity, přemnožení patogenních bakteriálních kolonií a virů), deficitů živin, toxicity těžkých kovů, hormonů a neurotransmiterů či citlivosti na potraviny.


Používám klinicky ověřené dietní doporučení dle individuální diagnostiky (fyziologického profilu, životních podmínek a okolností, aktuálních i potenciálních nemocí).


Tělu pomáhám bylinkami z panenské přírody, vlastnoručně sbíranými v horách rumunského Banátu, ájurvédskými bylinkami z Indie, pečlivě vybranými doplňky stravy (správnými druhy vitamínů, minerálů, aminokyselin apod.) s důrazem na nejlepší možnou biodostupnost (tj. aby je tělo bylo schopné zpracovat) a probiotiky na míru dle diagnózy klienta. Zároveň poskytuju praktické informace pro dennodenní použití, které klientovi pomohou lépe zvládat jeho nepříznivý stav.

„Naše tělo náš učí, že zdraví se nachází v rovnováze a harmonii, ne v konfliktu a boji.“

SIBO, IBS, IBD, HIT, úzkost, deprese, únava, autoimuntí onemocnění

nespavost

migrény

alergie

astma

ekzémy, psoriáza

poruchy trávení

úzkost

chronická únava

záněty

bolesti svalů a kloubů

nadváha

hormonální nerovnováha

autoimunita

deprese

panické ataky

diabetes

HIT, SIBO, IBS, IBD

nedostatek energie

poruchy příjmu potravy

Nerovnováha se projevuje různě a někdy si těchto projevů ani nejme vědomi. Jestli jste 100% fit nebo tělo začíná strádat se dozvíte v dotazníku o zatížení organismu, který naleznete zdarma ke stažení zde: 

Programy & Služby

Odborné poradenství - SIBO, HIT, IBS, IBD, úzkost, deprese, únava, autoimunitní onemocnění

Individuální konzultace

Vstupní 90 min

Následujúcí 60 min

Komplexní analýza

Detailní plán

Týdenní podpora

3 měsíční balíček​​

Laboratorní testy - mikrobiom, candida, úzkost, deprese, únava, potravinové intolerance

 Laboratorní testy

Test organických kyselin 

Podrobný test stolice

Test hormonů a úrovně stresu

Test minerálů a těžkých kovů

Test Omega 3/6

Test potravinové senzitivity

úzkost, deprese, únava, nespavost, strach

Terapie klidem

Pomoc pri pocitech úzkosti, smutku, frustrace, deprese, strachu či osamělosti. 

Terapie pomáhá s nalezením klidu a důvěry a je nedílnou součástí našich setkání.

Funkční medicína Nataša Dekanová IHP

Romana, Duchcov

Paní Natašce jsem moc vděčná za všechny cenné informace, za energii a čas, které vynaložila na můj individuální plán. Tím mě nakopla a dala mi impuls, začít žít trochu jinak.  Rozhodně cítím a vidím změnu. Zhubla jsem cca 5kg za měsíc, začala jsem jíst věci, které pro mě byly dosud tabu, přitom zdravá, vynikající jídla! A opravdu se to odráží i na psychickém stavu a nemívám nesnesitelné návaly únavy, kterými jsem trpěla dlouhé roky. Taky oceňuji, že když je něco v té stravě pro mě nepřijatelné, probereme to a Nataška vymyslí jiné řešení . Za mě velice profesionální přístup a milé jednání. Děkuji a těším se na další spolupráci.

Co říkají klienti...

Alenka, Ústí nad Labem

Rady od Natašky mi velice pomohli už několikrát. Když jsem byla po chemoterapii, pomohla mi očistou organismu, regenerací a poradila mi stravu, která mi pomáhá předcházet návratu nemoci. Pak jsem po operacích kyčlí měla záněty v těle, zlé trávení a strašnou únavu. Po úpravě stravování a doporučených doplňcích se všechno zázračně dalo do pořádku, zhubla jsem a cítím se výborně. Dokoce jsem se jako důchodkyně rozhodla vrátit do práce. Nataška je moc hodná, pečlivá a ve svém oboru se rozhodně vyzná. Spolupráci s ní doporučuji.

Funkční medicína Nataša Dekanová IHP

Janka, Rakúsko

Poznanie Natašky ako človeka bolo pre mňa krásna skúsenosť. Jej jemnosť, láskavosť, pokora, múdrosť a zároveň ženská sila, tvrdosť a odhodlanosť spolu vytvarajú  bytosť, ktorej som od začiatku verila a zdieľala s ňou moje zdravotné obtiaže i najhlbšie pocity. Dala mi nielen praktické rady, ktoré som mohla zaradiť do môjho života a stravovania, ale dokáže vytvoriť akési vnútorné spojenie a nasmerovať k skutočným vnútorným príčinám. Už pol roka praktikujem jej rady a stali sa mojou súčasťou. Priblížila mi svet ayurvédy na mieru pre mňa, kde som ako začiatočník bola úplne stratená. Všetko čo robí, robí srdcom a s láskou. Som rada, že som našla cestu práve k nej.

Contact
Funkční medicína Nataša Dekanová IHP

Napište mi

  Jsem zde

  • abych Vám naslouchala a porozuměla okolnostem, které Vás dovedly do stavu nerovnováhy či nemoci. 

  • abych jako nezaujatý pozorovatel nabídla odborný celostní pohled na možné příčiny Vašich potíží. 

  • abych stála po Vašem boku a pomohla Vám porozumět Vašemu tělu a jeho skutečným potřebám.

  • abych Vám znovu ukázala směr, když přijdou chvíle zmatení, nejistoty, slabosti či strachu

  • abych Vám byla oporou na Vaší cestě zpátky k fyzické a duševní rovnováze čili ke zdraví.

 
 
 

Ravensca 5

327 374 Judet Caras-Severin

Romania

email: natasa.dekanova@quickmed.cz

tel. CZ: +420 603 380 812
tel.  RO: +40 760 851 733

Děkuji za zprávu! Ozvu se Vám co nejdříve.

bottom of page