top of page

Pro své klienty chci vytvořit prostředí péče, pochopení a bezpečí. Profesionální přístup a kvalitní informace jsou jen jednou stránkou mince. Uzdravení probíhá i díky prosté lidské blízkosti, porozumění a přijetí. Děkuji všem klientům, se kterými mám tu čest pracovat za jejich důvěru. 

Simona , Košice

Rada by som touto cestou poďakovala pani Nataške za obrovskú pomoc. Už 10 rokov som trpela chronickou únavou, depresiami a tráviacimi potiažami. Doktori si ma podávali ako horúci zemiak, vraj je to psychické a dostala som antidepresíva. Po nich som sa však cítila otupelá a s únavou ani trávením mi nepomohli. Hľadala som si informácie na internete, ale aj keď som brala veľa rôznych bylín a doplnkov, tak som moc necítila efekt. Nataška mi  úžasne vysvetlila, čo sa mi deje v tele a čo je potreba spraviť, aby sa to napravilo. Testy potvrdili dysbiózu, candidu a deficity minerálov. Dostala som od nej podrobný jedálniček, doporučené doplnky na mieru a ďalšie rady, čo robiť a ako si pomôcť keď príde horší deň. Za tri mesiace sa cítim ako nový človek. Že vládzem robiť na svojej záhradke je pre mňa zázrak. Depresie zmizli a trávenie je v pohode. A k tomu som spoznala super ženu. Veľmi odporúčam spoluprácu s ňou.

ruka dáva.png
heart-4355253_1920.jpg
Adriana, Rumunsko

Dlhé roky ma trápili opakované kvasinkové infekcie, zápaly močového mechúra, nafukovanie a semtam hnačky. Pochodila som mnoho lekárov, ale nikto z nich mi nevedel na trvalo pomôcť. Už som bola zúfalá. Natašku mi doporučila kamarátka, ktorej pomohla schudnúť a upraviť menzes. Spravili sme spolu test z moču a vďaka tomu som konečne našla príčinu mojich chronických potiaží. So stravovacím režimom a protokolom, ktorý som od nej dostala, som sa behom niekoľkých mesiacov problémov úplne zbavila. Cítim sa ako iný človek. Som nabitá, v pohode, mám kopec energie. A to som predtým bývala stále unavená a podráždená. Som hrozne vďačná, lebo konečne sa cítim dobre a nemusím sa kôli tomu stále stresovať.

Libuška, Duchcov

Milé a příjemné paní Natašce, bych chtěla především moc poděkovat za její čas a přístup, ale hlavně za pomoc a skvělé rady jak žít lépe a zdravě. Díky jejím skvělým radám se mi podařilo shodit 7kg za cca měsíc a půl a cítím se lépe. Vždy dobře poradí a má vždy vlídné slovo. Držím se jejich rad a budu i nadále. Je to skvělá žena na správném místě. Jsem moc ráda žejsem ji poznala.Těším se na další spolupráci.

Petr, Brno

V srpnu 2020 mě strašně začala pálit žáha. K tomu se přidalo nadýmání a zácpa. Bral jsem předtím antibiotika a k tomu jsem měl stresové období ve firmě. Sono nic neukázalo, ani další vyšetření. Zkoušel jsem brát probiotika, ale bylo mi ještě hůř. S paní Dekanovou jsem se spojil díky facebookové skupině. Nasměrovala mě na testy na SIBO a měla pravdu. Připavila pro mně protokol na míru, dietu, byliny, probiotika a další doplňky. Po změně stravy se mi hned ulevilo a za pár měsíců jsem opět ve formě. Musím říct, že opravdu umí poradit se vším, co léčba obnáší a člověk ví, že je v dobrých rukou.

Katka, Bratislava

Obe moje deti mali od malička ekzémy na ručičkách. Natierali sme mastičkami od doktorov, od bylinkáriek, skúšali všetky možné babské rady a aj tak sa stále vracali. Nataška mi poradila úplne iný prístup. Zmenili sme stravu, deťom raňajkové smoothie strašne chutí a som prekvapená, že im vôbec nechýba sladké, kôli ktorému sme predtým neustále bojovali. Ekzém sa už rok neobjavil a zdá sa mi, že sú obaja omnoho viac v pohode. Žiadne záchvaty zlosti, ktoré boli u nás na dennom poriadku. Som veľmi vďačná za odbornú pomoc a viem, že keby sa v budúcnosti objavili nejaké zdravotné potiaže, mám sa na koho obrátiť. 

Lukáš, Bratislava

Keď som pred rokom začal trpieť panickými atakmi, kôli ktorým som úplne prestal chodiť von s ľudmi, myslel som, že sa z toho už nevyhrabem. Natašu mi doporučila kamoška. Je fakt dobrá. Nenapadlo mi, že by môj problém mohol súvisieť s črevami, lebo som nemal žiadne neštandartné problémy. Ale podľa testov sa zistili paraziti a toxíny v tele. Tak som pod jej vedením spravil detox a parazitický protkol, upravil stravu a začal sa otužovať. Nechápem, ako som mohol predtým vôbec fungovať inak. Cítim sa parádne. Díky moc Nataš.

Linda, Žilina

Dnes už sa nebojím o tom hovoriť. Od puberty som trpela prejedaním a bulímiou. Na jednom fóre s touto problematikou som našla kontakt na Natašku a to bol môj šťastný deň. Začali sme si písať a ona hovorila tak láskavo a chápavo, ako žiadny z psychológov, ku ktorým som chodila. Vysvetlila mi ako môj stav nieje moja vina a že skúšať to zvládnuť pevnou vôľou nikam nevedie. Objasnila mi presne, čo sa deje v tele a ako baktérie pôsobia na mozog a chuťové bunky. Pripravila mi jedálniček, ktorý mi fakt chutí a naučila ma nebáť sa jedla. Najlepšie na tom celom je nakoniec to, že som schudla na svoju ideálnu váhu a vôbec netrpím hladom. Som omnoho kľudnejšia a konečne môžem žiť normálny život. Ak by niekto trpel podobne ako ja, z celého srdca odporúčam, aby Nataške napísal. Nič lepšie pre seba nemôže urobiť.

Martina, Sereď
Reference

Nataške ďakujem za zmenu, s ktorou mi pomohla. Schudla som 10 kilo, čo som nabrala po pôrode, zmizli mi bolesti hlavy a alergia na peľ. Strava je perfektná, nečakala som, že bude chutiť aj manželovi. Vrátilo sa mi sebavedomie a mám kopec energie, takže sa môžem plne venovať maličkému bez tej večnej únavy. Odporúčam. 

bottom of page